Açıklama

ASELKENT KONUT YAPI KOOPERATİFİ

NİKON YAPI MİMARLIK olarak KÜÇÜKERLER METAL OTOMATİV EMLAK İNŞAAT ve SER DENETİM VE DANIŞMANLIK ÖNCÜLÜĞÜNDE gerçekleştirilecek kooparatif projesi için mimari avan projesini ve yapı uygulamasını çizdiğimiz ASELKENT projemiz.

Konya ya değer katacak yeni projemizde karşınızdayız. Konya’nın yükselen değeri Aşağıpınarbaşı bölgesinde Konya’ya değer katacak yeni bir konut hamlesi; Konya Aselsan fabrikasına komşu olacak , Konya organize Sanayi’ne 2 km Konya havaalanına 4 km Selçuk ve Konya Teknik üniversitesine 6 km Konya kentsel planlama rehberine göre 30.000 kişinin yaşayacağı şekilde tasarlanan Aşağıpınarbaşı bölgesi çevresinde sağlık tesisleri eğitim alanları ticari alanlar, Cami ve yeşil alanları ile Konya’nın yeni uydu şehrinde. 8 bloktan oluşan site toplam 240 Daireden oluşacaktır.
Site güvenliği, konforlu mekan tasarımı, özenle tasarlanmış iç bahçesi, her daire için açık ve kapalı otoparkı, özel tasarım peyzaj alanları su sesleri ile dinlendirici süs havuzları, özel yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, dinleme mekanları kamelyalar, basketbol voleybol ve spor sahaları, özenle tasarlanmış zemin kat teras bahçeleri ve modern cephe tasarımıyla ASELKENT Konutları deprem Yönetmeliğine ve imar Yönetmeliğine uygun inşa edilecektir.
Sizde bu projede yer almak için acele edin.
ASELKENT KONUT YAPI KOOPERATİFİ
240 DAİRE 8 BLOK

2+1 M2 85 M2
Aşağıpınarbaşı Mahallesi Fatih Sultan Mehmet CADDESİ Selçuklu / KONYA
 

WhatsApp
Hemen Ara